Nový požadavek
Přijato
Předáno příslušnému oblastnímu oddělení KČT
Uzavřeno
kraj:Jihočeský krajtyp požadavku:jiné
barva značky:žádná kdo nahlásil:Marcela Samcová
nejbližší obec:Leopoldov, Pohorská Vesdatum založení:1.3. 2021 (13:08:15)
název problému
neprůchodné
popis problému
Červená turistická značka u bývalé obce Jednoty vedoucí po louce je neprůchodná. Louka je celá ohrazená elektrickým ohradníkem a pase se na ní dobytek.
řešení problému
Po dlouhých jednáních byla červená nakonec přeložena mimo el. ohradník. Karel Markvart
kraj:Jihočeský krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:ostatní kdo nahlásil:Karel Krázl
nejbližší obec:Výheňdatum založení:28.2. 2021 (20:11:31)
název problému
Informační cedule
popis problému
Informační cedule Výheň rozcestí, špatný údaj o nadmořské výšce o rovných 100m. Psaný údaj 668m a skutečnost je 568m.
řešení problému
Děkuji za informaci - jako vždy máte pravdu. Informoval jsem místního značkaře, aby údaj opravil nebo objednal novou tabulku. Karel Markvart.
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:modrá kdo nahlásil:Petr Z.
nejbližší obec:Masečíndatum založení:28.2. 2021 (15:27:42)
název problému
Majitel pozemku zrušil průchod?
popis problému
Modrá trasa mezi "Pod Kolní strání" a "Údolí Kocáby - Pod Masečínem" je neprůchodná. I když mapy.cz úsek ukazují jako značený, tak na rozcestníku "Pod Kolní strání" (foto 02) žádná směrovka na "Údolí Kocáby - Pod Masečínem" není, jediná modrá vede do Bojanovic. Když člověk přejde potok směr "Údolí Kocáby", tak modré značení je evidentně ze stromu odstraněno a na stromech jsou cedule soukromý pozemek (foto 03). Podle katastru stezka zdá se skutečně vede přes parcelu 103/1, která má soukromého majitele. Nicméně z druhé strany, tj. na rozcestníku "Údolí Kocáby - Pod Masečínem", je tento úsek modré (směr "Pod Kolní strání") normálně značen (foto 01).
řešení problému
Toto je takový "evrgrýn". Úřad to neřeší, nebo spíš má malé pravomoci, majitel je mimo republiku a jeho příbuzná neoprávněně dělá snad všechno co může. Zrušit trasu se nám stále nechce, ale asi to bude jediné řešení, jelikož nemáme ani čas a ani už prostředky na to, tak posílat značkaře 5x ročně. Bohužel turistické značení stále nemá oporu v zákoně a tak jsme na podobné případy krátcí. ZO PZ
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:jiné
barva značky:žádná kdo nahlásil:Daniela Lekičová
nejbližší obec:Čelákovicedatum založení:28.2. 2021 (04:39:29)
název problému
Neprůchozí cesta
popis problému
Nevím, zdali se s tím dá něco dělat, ale v označeném úseku probíhá těžba dřeva a cesta je momentálně neprůchozí, obchází se po rozmáčeném poli a v lese. Ale bahno je minimálně po kolena, opravdu se to nedá, krajina je úplně zpustošená :( Bylo by fajn ji alespoň označit jako “dočasně uzavřenou” a důvod, než s tím těžaři něco udělají (jestli vůbec). Škoda tak nádherné trasy.
řešení problému
Děkujeme za zprávu. Bohužel jako značkaři s tím nic neuděláme. Jako neprůchozí to na mapy.cz označit lze, ale aby značkaři jezdili po obvodě a označovali takto neprůchozí místa a sledovali vývoj a opět zábrany odstraňovali, není možné. Děláme to všichni jako dobrovolnickou činnost ve volném čase s úhradou cestovného. Bohužel stále se snižující dotace nám brání vyplácet náklady na cestu v těchto případech, kdy nemáme už pomalu na cestovné na klasickou obnovu tras. Děkuji za pochopení. KKZ Stč kraje
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:modrá kdo nahlásil:Miroslav Fiala
nejbližší obec:Libenice datum založení:26.2. 2021 (14:45:25)
název problému
Spadlá směrovka
popis problému
Již od podzimu je spadlá turistická směrovka před tvrzí v Libenicích. Upozorňoval jsem místní a požádal je o připevnění, bohužel nic. Před více než měsícem jsem psal žádost na KČT odbor turistického značení a nahlásil jsem to. Výsledek? Směrovka se válí stále na zemi, jen jsem ji narovnal a opřel o strom. Bohužel s sebou běžně nenosím žebřík, abych ji sám připevnil.
řešení problému
Děkujeme za nahlášení. Již po prvním nahlášení byly objednány nové směrovky. Výroba trvá cca 2 měsíce. Navíc nelze objednat jen 2 směrovky... Jakmile dorazí budou v několika týdnech vyvěšeny. Bohužel situace ve značení je smutná a v loňském roce nám nebyly proplaceny vynaložené náklady (cestovné) ve výši asi 45 tisíc ve středočeském kraji. Nemohu tedy chtít aby někdo jel za svoje další peníze vyzvednout staré vlastně již nepoužitelné směrovky. V rámci úspor až pojedeme vyvěsit nové tak staré sebereme a výhodíme. Ušetříme tím za jedno cestovné. Pokud chcete, lze uoadlou směrovku uschovat. Děkuji. Za KKZ Linhart
kraj:Jihočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:modrá kdo nahlásil:Miroslav Fiala
nejbližší obec:Libenice u Borotínadatum založení:26.2. 2021 (13:53:55)
název problému
Spadlá směrovka
popis problému
Psal jsem k vám žádal o nápravu již dávno, na fotce je dnešní stav, já bohužel s sebou v ruksaku žebřík nenosím, a proto jsem doufal, že zjednáte nápravu. Je to škoda, směrovka na zemi ležela od podzimu, celou zimu, akorát zrezne.
řešení problému
Zdvojený případ. Řeší středočeská KKZ
kraj:Zlínský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:žlutá kdo nahlásil:Julie Drapáková
nejbližší obec:Brusnedatum založení:24.2. 2021 (17:36:31)
název problému
Spatne znacena cesta-navic nesouhlasi s mapy.cz
popis problému
Cesta po žluté z Křídlo zříc po Rusavu špatně značená, navíc neodpovída dle mapy.cz. Navíc modrá značka z Křídlo zříc smer pod Křídlem špatně značená odbočka z hlavní cesty.
řešení problému
Prověříme a opravýme.Za KKZ Zlín R.P.
kraj:Liberecký krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:zelená kdo nahlásil:Petr Stanislav
nejbližší obec:Doksy - Břehynědatum založení:21.2. 2021 (20:58:55)
název problému
Výměna osvětlení - vč. turistického směrníku
popis problému
V obci Břehyně došlo k výměně sloupů veřejného osvětlení. Na jednom z nich byly umístěny směrníky a označení místa Břehyně U Leknínu. Směrníky jsme z odstraněného sloupu sejmuli a uschovali. Jsou k dispozici na telefonu 724 276 818.
řešení problému
Dobrý den. Omlouvám se za pozdní reakci. Velice Vám děkuji za informaci a spolupráci. Budu informovat vedoucího příslušného značkařského obvodu, který se s Vámi spojí a pro směrovky si přijede. Ještě jednou Vám děkuji a přeji krásný den. Růžička
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:červená kdo nahlásil:Daniel
nejbližší obec:Chrustenicedatum založení:21.2. 2021 (10:30:39)
název problému
Chybějící značení
popis problému
Na červené trase z Nenačovic do Chrustenice chybí v lese značení v cca půlkilometrovém úseku. V důsledku toho by člověk mohl pokračovat směrem na východ do kopce, místo aby šel rovně. Značka se pak někde objeví, ale po poměrně dlouhé době.
řešení problému
Děkujeme za nahlášení. Všechny trasy se obnovují v tříletém cyklu. Tato jde do údržby v letošním roce. Je tedy vidět že časový interval je nastaven dobře. Značkaři byli upozorněni. ZO BE
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:modrá kdo nahlásil:AM
nejbližší obec:Milovicedatum založení:20.2. 2021 (21:44:47)
název problému
úsek kolem obory
popis problému
Milovice. Na pravé straně obory (při pohledu na mapu) trasa červené i modré vede po takové hezké pěšině mezi oborou a silnicí. Jenže v terénu je to značeno tak, že cca v polovině tohoto úseku trasa ze záhadného a nepochopitelného důvodu tuto pěšinu opouští a dále vede po silnici - https://en.mapy.cz/s/lurafegaza Toto prostě nedává žádný smysl.. 2) 50.2606144N, 14.8887497E - není tam šipka, jen stará téměř zašlá značka, takže se odbočka ze silnice do lesa velmi snadno přehlédne
řešení problému
Děkujeme za nahlášení. Po dotazu na značkaře jsme zjistili, že při značení ještě ten další úsek podle plotu nebyl průchozí a proto bylo vyznačeno takto. Při další obnově bude značkařská skupina instruována o převedení na tuto cestu. ZO MB
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:červená kdo nahlásil:Olaf Čihák
nejbližší obec:Senohrabydatum založení:20.2. 2021 (08:49:26)
název problému
chybějící značení
popis problému
V úseku kolem soutoku Mnichovky a Sázavy zcela chybí značení v obou směrech. Červená trasa byla nedávno převedena z jednoho břehu Mnichovky na druhý, na sice schůdější cyklotrasu, ale pro mě osobně ošklivější cestu :) Na nové variantě ale zcela chybí značení. TIM Zlenice - Hláska působí také divným dojmem. Směrovky jsou umistěné na dvou různých stromech na opačné straně cesty. Je to dost matoucí, pravděpodobně jsou to přemístíěné směrovky z původního TIM na druhém břehu Mnichovky.
řešení problému
Děkujeme za zprávu. Směrovky jsou již objednány. Jakmile dorazí bude vyvěšeno dle pravidel a provedeno doznačení, ZO BN
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:zelená kdo nahlásil:AM
nejbližší obec:Čelákovicedatum založení:18.2. 2021 (00:42:07)
název problému
chybí směrovka
popis problému
Vlaková zastávka Čelákovice-Jiřina. Viděl jsem směrovku jen směr Čelákovice lávka, směrovka směr Přerov nad Labem chybí (nebo jsem slepý :-)
řešení problému
Nová byla objednána a dorazila. Bude vyvěšeno co nejdříve. ZO PY
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:žlutá kdo nahlásil:AM
nejbližší obec:Jesenice (okres Praha-západ)datum založení:18.2. 2021 (00:38:54)
název problému
chybí TIM
popis problému
Město Jesenice (okres Praha-západ), začátek žluté v takovém malém parčíku na křižovatce. Na sloupu pod hodinami je zakončovací značka žluté trasy, ale výchozí TIM kompletně chybí. Ten vyfocený na mapy.cz se mi najít nepodařilo.
řešení problému
Děkujeme za nahlášení. Směrovky objednány. ZO PY
kraj:Plzeňský krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:červená kdo nahlásil:Václav Pavlíček
nejbližší obec:Míšovdatum založení:9.2. 2021 (22:05:29)
název problému
Chybné názvy TIMů
popis problému
TIMy Nad Máraskem a Pod Maráskem by se "nově" měly jmenovat Nad Marastkem a Pod Marastkem dle názvu kopce Nad Marastkem. Při té příležitosti by se mohla i změnit výška stávajícího TIMu Nad Maráskem na novou výšku 805 m. Zdroj (hlavně kapitola Název, kde jsou i odkazy na mapy Zeměměřického úřadu): https://cs.wikipedia.org/wiki/Nad_Marastkem Základní mapa ČR 1:10 000 https://ags.cuzk.cz/geoprohlizec/?id=d4467e551e634b66b0b2bd7908e8a767_666
řešení problému
Děkujeme za upozornění, problémem se budeme zabývat. Situaci musí nejprve posoudit a vyhodnotit tzv. mapař KKZ, který má na starosti mapové podklady KČT. V současné době je na mapě KČT č. 35 uveden název vrcholu "Nad Maráskem", na mapách.cz jsou oba názvy a na základní mapě ČÚZK název "Nad Marastkem".
kraj:Ústecký krajtyp požadavku:jiné
barva značky:žádná kdo nahlásil:AM
nejbližší obec:Vršovice, Počedělicedatum založení:6.2. 2021 (23:06:12)
název problému
Rozježdená cesta
popis problému
Nevím, zda to má řešení, ale rád bych vás upozornil na extrémně špatně průchozí úsek červené Louny - Peruc mezi Vršovicemi a Počedělicemi, viz na mapě https://en.mapy.cz/s/kozazodupe Skoro celý úsek je polní cesta rozježděná traktorem. Když píšu rozježděná cesta, tak tím nemyslím, že je cesta blátivá - to je za deštivého počasí ledasjaká cesta, kvůli tomu bych samozřejmě nepsal. Zde spíše nastalo to, že ta cesta pod blátem kompletně zanikla... přičemž to tam nejde nijak obejít, protože z jedné strany je pole (jít po poli by bylo ještě horší), z druhé strany je takový "les" z různého křoví, v němž je plno keřů s různými trny - stačí trocha neopatrnosti a hned je roztrhlá bunda. Takže reálně je cesta průchozí tak, že se různě kličkuje, přeskakuje ze strany na stranu a hledá, kde je bahno nejmíň hluboké... ne vždy se to samozřejmě podaří. Těch 1,4 km jsem šel asi 40 minut.. Řekl bych, že to byl 1 ze 3 nejhorších úseků za mých 3000 km po trasách KČT
kraj:Kraj Vysočinatyp požadavku:závada ve značení
barva značky:cyklo značení kdo nahlásil:Monika Kosová
nejbližší obec:Dalešicedatum založení:5.2. 2021 (18:44:18)
název problému
vyvrácené značení
popis problému
Vyvrácený rozcestník pro cyklisty poblíž Dalešic
řešení problému
Dobrý den, tento rozcestník není v péči KČT, ale přeposlali jsme mail s Vaší informací na příslušná místa a ta již zajistí nápravu. Děkujeme za nahlášení a s pozdravem.
kraj:Kraj Vysočinatyp požadavku:jiné
barva značky:žádná kdo nahlásil:Monika Salatova
nejbližší obec:Pohledecdatum založení:3.2. 2021 (21:52:36)
název problému
Málo turistických značení
popis problému
Nedostatek turistických zimních značení pro běžkaře v okolí Pohledce, Studnice,Kuklík,Krátká atd... Pokud člověk nezná výše zmíněna místa je ztracen,neb přítomny jsou pouze rozcestníky a to ještě i nečitelné... Děkuji M.Salátová
řešení problému
Lyžařské značení v oblasti je zajištěno pouze po upravovaných trasách a spravují si je jednotlivé regiony, např. Lyžařské Novoměstsko.
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:zelená kdo nahlásil:Helena Koterova
nejbližší obec:Lysa nad Labem -Litoldatum založení:2.2. 2021 (12:31:27)
název problému
Poskozeny rozcestnik
popis problému
Na ceste do Lyse nad Labem je poskozeny rozcestnik. Jedna se o zelenou turist.cestu.
řešení problému
Předáno značkařům. Při cestě provedou opravu. Děkujeme.
kraj:Liberecký krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:modrá kdo nahlásil:Eva Činčurová
nejbližší obec:Frýdlant v Čecháchdatum založení:1.2. 2021 (08:55:44)
název problému
Nalezená značka
popis problému
Dobrý den, na Křížovém vrchu popadaly stromy a na jednom z nich byla modrá turistická značka, která se držela na zbytku stromu, leč, někomu tam vadila, tak to urval. Nalezla jsem ji v průchodu u řeky, tak ji mám u sebe a případně někam pošlu, doručím. Na stránkách frýdlantských turistů nelze nalézt kontakty, když nejsem člen spolku, proto se obracím na Vás. Děkuji za zprávu a přeji mnoho zdraví a krásné únorové dny. Eva Činčurová
řešení problému
Dobrý den, děkuji Vám za informaci. Jestli tomu dobře rozumím, tak se jedná o čtvercovou plechovou značku, nikoli o směrovku? Pokud ano, pak se s ní netrapte, trasu v každém případě projdeme a značku nahradíme. Ještě jednou Vám děkuji, že nám pomáháte udržovat na vysoké úrovni turistické značení v naší zemi. Jaromír Růžička
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:modrá kdo nahlásil:Miroslav Fiala
nejbližší obec:Libenicedatum založení:31.1. 2021 (11:19:37)
název problému
Spadlá směrovka
popis problému
Směrovka je spadlá již od podzimu, žádal jsem bydlící vedle, aby ji dali do pořádku, bohužel se tak nestalo. Je třeba žebříček.
řešení problému
Zdvojené hlášení - vyřešeno
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:modrá kdo nahlásil:Miroslav Fiala
nejbližší obec:Libenice u Borotínadatum založení:31.1. 2021 (09:15:01)
název problému
Spadlá směrovka
popis problému
Již několik měsíců se pod stromem povaluje spadlá směrovka, i přes moji žádost, lidé z okolí ji zpět neumístili. Foto ze včera.
řešení problému
Opraveno 28.2.2021. KKZ Stč kraje
kraj:Ústecký krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:zelená kdo nahlásil:Ivo Šafus
nejbližší obec:Hradecdatum založení:30.1. 2021 (14:55:04)
název problému
Chybějí a nejasné značení
popis problému
Trasa zelené značky od první z vyhlídek na Horní Vysoké kolem hradiště Hradec u Liběšic zřejmě v důsledku těžby dřeva není jasná. Odbočka z hlavní cesty kolem vrchu lesem k další vyhlídce a mauzoleu průmyslníka Schrolla není nijak označena a celou trasu po severním obvodu kopce až k mauzoleu jsem nenarazil na jedinou značku. Ty jsou k vidění až od mauzolea zpět na cestu po jižní straně kopce.
řešení problému
O problému víme. Bohužel není to takto jediná trasa s poškozeným značením v důsledku lesních těžeb. Jakmile počasí dovolí, budeme postupně značení po dohodě s LČR opravovat. Václav Nič, předseda KKZ, Ústecká oblast KČT
kraj:Olomoucký krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:žlutá kdo nahlásil:Bc. Jana Kvěchová
nejbližší obec:Hranice na Moravědatum založení:28.1. 2021 (11:52:14)
název problému
Chybí turistický rozcestník u hlavního vlakového nádraží
popis problému
V průběhu rekonstrukce parkovacích prostor před nádražím byl odstraněn celý sloup s turistickým rozcestníkem (šipky kudy kam vyrazit). Teď tam stojí sloup se světlem a kamerami. Rekonstrukce proběhla, ale rozcestník nikdo nevrátil na své místo.
řešení problému
Dobrý den, děkujeme za upozornění informační místo (TIM) bude obnoveno a umístěno na nový elektrický sloup co nejdříve po dodání nových tabulek a směrovek z výroby. Fessl Bohuslav KKZ OL. Směrovky jsou k dnešnímu dni, t.j. 16.5.2021 vyvěšeny. Bohuslav Fessl KKZ OL
kraj:Plzeňský krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:žlutá kdo nahlásil:Václav Pavlíček
nejbližší obec:Chocenicedatum založení:25.1. 2021 (19:49:29)
název problému
Trochu chybný název TIMu Velká chocenická skála
popis problému
Správný název by měl být Chocenická velká skála. Já vím, je to úplná drobnost, ale trochu to zamrzí tím, že je to nový TIM u kterých bych předpokládal správné pojmenování dle veřejně dostupných (i oficiálních) map... Např.: https://ags.cuzk.cz/geoprohlizec/?id=591fef0e07fe49178d3863e4bd888cde_666 (Základní mapa ČR Zeměměřického úřadu) https://mapy.cz/s/hukemogeka
řešení problému
Děkujeme za upozornění. Protože se jedná o "maličkost", nebudeme ji řešit mimořádně, ale z důvodů hospodárnosti až při potřebě výměny směrovek na uvedené trase. Změna se musí udělat i na sousedních rozcestnících.
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:žlutá kdo nahlásil:Petr Babák
nejbližší obec:Babicedatum založení:23.1. 2021 (18:37:04)
název problému
Poškozený směrovník TIMu
popis problému
Ve Stádlích
řešení problému
Děkujeme za oznámení. Již máme objednány nové směrovky a jakmile počasí dovolí bude i instalováno. ZO PY PS: prosíme o uvádění odkazu na Mapy.cz, urychlí nám to řešení.
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:žlutá kdo nahlásil:Petr Babák
nejbližší obec:Babicedatum založení:23.1. 2021 (18:35:17)
název problému
Poškozený směrovník TIMu
popis problému
Technicky dožilý směrovník, oprava nezbytná
řešení problému
Děkujeme za oznámení. Již máme objednány nové směrovky a jakmile počasí dovolí bude i instalováno. ZO PY PS: prosíme o uvádění odkazu na Mapy.cz, urychlí nám to řešení.
kraj:Jihomoravský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:modrá kdo nahlásil:Daniel
nejbližší obec:Babice u Rosicdatum založení:20.1. 2021 (18:37:04)
název problému
Chybějící rozcestník u úzkokolejky
popis problému
Rozcestník u úzkokolejky umístěný na podzim 2020 zde chybí. Zřejmě byl ukraden, protože není ani poblíž, zbyla po něm pouze jáma. Vedlejší rozcestník se žlutou a modrou značkou(0,2km) je v pořádku.
řešení problému
Tento směrovník byl v majetku Města Rosice, pro které jsme v tomto prostoru prováděli značení dvou tras na zakázku. Požádali jsme je, aby požádali policii o vyšetření této krádeže a osadili na tomto místě směrovník nový.
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:žlutá kdo nahlásil:Jitka
nejbližší obec:Babice - Řehenicedatum založení:18.1. 2021 (14:23:39)
název problému
pokažený turistický rozcestník
popis problému
Na rozcestníku jsou zničené žluté ukazatele - oloupaný lak z tabulek.
řešení problému
Děkujeme za oznámení. Již máme objednány nové směrovky a jakmile počasí dovolí bude i instalováno. ZO PY
kraj:Ústecký krajtyp požadavku:závada ve značení
barva značky:modrá kdo nahlásil:Pavel Pernica
nejbližší obec:Kocourovdatum založení:17.1. 2021 (17:24:18)
název problému
Chybějící část rozcestníku
popis problému
Dobrý den, při včerejším výletě jsem zjistil, že na tomto rozcestníku chybí modrá směrovka směr zřícenina hradu Ostrý (viz foto - lze porovnat s náhledem na mapy.cz). Předem děkuji za doplnění. S pozdravem, Pavel Pernica.
řešení problému
Děkujeme za upozornění. Chybějící směrovku jsme objednali a po dodání ji vyvěsíme. Václav Nič, předseda KKZ, Ústecká oblast KČT
kraj:Středočeský krajtyp požadavku:závada na směrovkách
barva značky:žlutá kdo nahlásil:AM
nejbližší obec:Koněprusydatum založení:16.1. 2021 (23:05:46)
název problému
Koněpruské jeskyně - zničený TIM
popis problému
U Koněpruských jeskyní staví správa jeskyní nové návštěvnické centrum, před vchodem do jeskyní je velká oplocená jáma a stavaři zřejmě zničili TIM (neviděl jsem ho). Trasa žluté je poněkud narušena, ve směru Popovice ji je nutné chvíli hledat - musí se tam obcházet ten plot. 2) Na mapě je odbočka od TIM Jelínkův most k tomuto útvaru. Nevím, jestli ta odbočka ještě existuje, každopádně na tom TIM zmíněna není a tak jsem se o ní na místě neměl jak dozvědět (když jsem se zrovna nedíval na mapu...).. no, vlastně jsem se na místě vůbec nedozvěděl, co to ten Jelínkův most je a kde je.. asi by bylo dobré tam dát podobou tabulku, jako je u Aksamitové brány.. kde to ani zas tak potřeba není, protože se jde přímo kolem 3) po trase zelené za vodní nádrží Suchomasty směr Beroun je postupně vícero starých značek místní žluté.. asi pět.. nevím, zda to byla/je trasa KČT, ale ty značky tak vypadají. Tyto místní žluté jsem viděl i v Berouně, vypadaly celkem nově, na mapy.cz ani na TIMech ovšem žádná místní žlutá není, tak je mi to trochu záhadou :) a v Berouně asi provádíte nějaké změny značení, TIM na náměstí a nádraží ty změny zatím nereflektují
řešení problému
Děkujeme za zprávu. Prověříme. ZO BE